Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

WYDARZENIA W POZNANIU

Szukasz oryginalnych wydarzeń w Poznaniu? Zapraszamy do Domu z Koszmaru

Spotykasz się ze znajomymi w weekend, by aktywnie spędzić czas? Chcesz przeżyć coś niezwykłego? Szukasz ciekawego wydarzenia w Poznaniu – innego niż wszystkie? Zapraszamy na seans w Domu z Koszmaru – zapewniamy nie zapomnisz tego długo. Zabierz ze sobą swoich przyjaciół – zapraszamy na wciągającą, mroczną grę.

Dom z Koszmaru – co to jest?

Dom z Koszmaru – z pozoru normalna nieruchomość. Czają się tutaj jednak dziwne zjawy i duchy – sąsiedzi mówią, że słyszą jakieś hałasy i przerażające krzyki. Jakie jest źródło tych dźwięków? Co sprawia, że odważny śmiałek, który przekracza próg tego domu znika w niewyjaśnionych okolicznościach? Czy macie odwagę poznać mroczną, przerażającą tajemnicę tego miejsca? Prawda może okazać się gorsza niż myślicie. Musicie rozwikłać zagadkę i szybko uciec z tego upiornego miejsca. Wchodząc do domu nie ma odwrotu – nie ma skrótów. Nie możecie zrezygnować. Musicie przejść przez wszystkie pomieszczenia. Pożegnajcie się z nadzieją…W każdym pomieszczeniu czekają na Was dziwne, przerażające przedmioty, zakamarki powodujące szybsze bicie serca, niespodziewane zwroty akcji. Seans w Domu z Koszmaru to idealne wydarzenie w Poznaniu dla miłośników mocnych wrażeń, upiornych historii, rodem z najstraszniejszych horrorów. Zwiedzając zakamarki „domu strachu” cała grupa musi wykazać się nie tylko odwagą, odpornością na stres, ale również sprytem, zdolnością pracy w grupie i kreatywnym myśleniem. Na uczestników seansu czekają zagadki o różnym stopniu trudności. Każda osoba w grupie jest zaangażowana w grę i ma realny wpływ na jej przebieg.

Dom z Koszmaru to gra typu escape room – świetna alternatywa dla tradycyjnych wydarzeń w Poznaniu: koncertów, wystaw malarskich, seansów filmowych. Gry escape room to świetny pomysł na prezent oraz spędzenie w wyjątkowy sposób wieczoru panieńskiego/wieczoru kawalerskiego, imprezy integracyjnej. Dom z Koszmaru to niezapomniane emocje i mnóstwo zabawy. Niezwykła przygoda dla każdego.

Wydarzenia Pozań
Wydarzenia w Poznaniu

Wydarzenia w Poznaniu – wybierz się na spacer po upiornym „domu strachu”

Zapraszamy do Domu z Koszmaru. Spacer po nim to potężna dawka emocji. Skontaktuj się z nami – ustal dogodny termin. Seanse organizujemy w dni robocze i weekendy. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.

Wejdź do Domu z Koszmaru, a już nic nie będzie takie jak przedtem.

Czy jesteś gotowy?