Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Wieczór panieński w Poznaniu

Dom z Koszmaru gwarancją niezapomnianych emocji

Organizujesz wieczór panieński w Poznaniu? Chcesz,aby Panna Młoda i wszyscy uczestnicy tego wieczoru przeżyli coś naprawdę ekscytującego? Zapraszamy do Domu z Koszmaru. Seans w „domu strachu” to doskonały sposób na rozgrzanie emocji. Zapewniamy elektryzujące atrakcje.

Dom z Koszmaru – co się za tym kryje?

Dom z Koszmaru to mroczna, dziwna nieruchomość. Opuszczony dom – słychać z niego co jakiś czas okropne dźwięki: przerażające krzyki, hałasy nieznanego pochodzenia. Każdy boi się tutaj wejść. Jeśli już znajdzie się jakiś śmiałek bardzo szybko znika bez wieści. Jaką tajemnicę kryje te miejsce? Co sprawia, że ludzie giną w tym domu? Czy masz odwagę z uczestnikami wieczoru panieńskiego w Poznaniu poznać tę tajemnicę? Prawda może być gorsza niż myślisz. Spacer po Domu z Koszmaru to idealny sposób na przełamanie swoich lęków i niepewności – przede wszystkim to jednak świetna zabawa.

Pamiętaj – wchodząc do Domu z Koszmaru nie ma odwrotu. Nie możecie się cofnąć, zrezygnować. Musicie przejść przez wszystkie pomieszczenia. Czekają tam na Was dziwne przedmioty, mroczne zakamarki – na ich widok szybciej bije serce i ręce się pocą. Czekają też na Was specjalnie przygotowane zagadki, które mają Was przygotować do ucieczki. Wykonując zadania musicie przede wszystkim połączyć siły i działać w grupie – musicie wykazać się sprytem, kreatywnością, logicznym, strategicznym myśleniem. Poziom trudności zagadek zawsze jest idealnie dopasowany do grupy, która odwiedza Dom z Koszmaru.

Wieczór panieński Poznań
Wieczór panieński w Poznaniu

Wieczór panieński w Poznaniu w „upiornym” stylu – przeżyj niezwykłą przygodę

Wieczór panieński w Poznaniu może być świetną okazją do przeżycia naprawdę niezapomnianych emocji. W „domu strachu” nie ma mowy o nudzie. Jest to idealne miejsce dla wszystkich głodnych mocnych wrażeń – miłośników najmroczniejszych horrorów (ale nie tylko). Seansu w Domu z Koszmaru szybko się nie zapomina.

Chcesz zorganizować niepowtarzalny wieczór panieński w Poznaniu? Zarezerwuj dogodny termin seansu już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do Domu z Koszmaru w dni robocze i w weekendy

Czy jesteś gotowy?