Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Vouchery

Zastanawiasz się nad naprawdę oryginalnym prezentem dla bliskiej Ci osoby? Chciałbyś podarować jej coś, co sprawi że to właśnie upominek od Ciebie będzie ona wspominać najdłużej? Zakładamy że tak, dlatego doskonale się składa – mamy coś dla Ciebie.

Voucher do Domu z Koszmaru to gwarantowana dawka emocji, o jakich szybko się nie zapomina. Osoba obdarowana może sama wybrać sobie zarówno dzień, jak i godzinę wizyty. W zależności od wartości vouchera, będzie ona mogła zabrać ze sobą odpowiednią ilość znajomych. Voucher można nabyć w dwóch wersjach: klasycznej oraz koszmarnej, która oznacza jeszcze większą dawkę mocnych emocji (wiąże się to z dodatkową opłatą 10 zł za każdego uczestnika).

  • Voucher o wartości 50 zł (lub 70 zł w wersji koszmarnej) – bilet dla 2 osób
  • Voucher o wartości 75 zł (lub 105 zł w wersji koszmarnej) – bilet dla 3 osób
  • Voucher o wartości 100 zł (lub 140 zł w wersji koszmarnej) – bilet dla 4 osób
  • Voucher o wartości 125 zł (lub 175 zł w wersji koszmarnej) – bilet dla 5 osób
  • Voucher o wartości 150 zł (lub 210 zł w wersji koszmarnej) – bilet dla 6 osób

Kwota wpłacona na nasze konto jest deklaracją, dla jakiej ilości osób będzie ważny voucher. Aby dokonać zakupu, prosimy o przelew o wybranej wartości na dane:

Miłosz Szczepaniak
Konto : 94 1140 2004 0000 3502 7661 5848

Voucher ważny jest przez miesiąc od dnia zakupu. Po dokonaniu opłaty, prosimy o wysłanie maila na adres kontakt@domzkoszmaru.pl  z potwierdzeniem przelewu.