Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Pomysł na prezent Poznań

Seans w Domu z Koszmaru

Urodziny przyjaciela lub kogoś z rodziny to zawsze świetna okazja do przygotowania niebanalnej niespodzianki. Szukasz oryginalnego pomysłu? Chcesz zapewnić bliskiej osobie naprawdę niezapomniane emocje? Seans w Domu z Koszmaru to świetny sposób spędzenia weekendowego wieczoru i wspólną zabawę.

Dom z Koszmaru – gra typu escape room. Wchodzisz do „domu strachu” i masz 60 minut, aby z grupą znajomych się z niego wydostać. Jak to zrobić? Musicie koniecznie połączyć siły, wykonać szereg zadań o różnym stopniu trudności. Pokonać swój strach i przejść przez wszystkie pomieszczenia. Tak, wchodząc tu nie ma drogi na skróty. Przekraczając próg tego domu musisz przejść przez wszystkie pomieszczenia – nie będzie łatwo. Czekają na Ciebie i Twoich znajomych dziwne przedmioty, przerażające zakamarki. Twoje serce zaczyna bić coraz mocniej. Ręce się po co. To straszne, upiorne miejsce. Ma w sobie mroczną tajemnicę. Czy masz odwagę ją poznać?

Dom z Koszmaru – pomysł na prezent w Poznaniu – na jaką okazję?

Seans w Domu z Koszmaru to idealny pomysł na prezent na każdą okazję i bez okazji. Spacer po „domu strachu” to idealna forma niebanalnego spędzenia czasu okazji urodzin, imienin, wieczoru panieńskiego/ wieczoru kawalerskiego czy rocznicy ślubu. Oferujemy vouchery na prezent, które z pewnością osobie obdarowanej sprawią mnóstwo radości. Seans w Domu z Koszmaru zapewni niezapomniane, nieco ekstremalne przeżycia dla wszystkich gości imprezy. U nas nikt się nie nudzi. Każdy seans trwa około 60 minut i jest wypełniony po brzegi atrakcjami, których nie sposób zapomnieć. Każdy uczestnik gry bierze czynny udział w grze i ma realny wpływ na jej fabułę i przebieg. Poziom trudności gier jest dopasowany idealnie do charakteru grupy, która nas odwiedza.

Pomysł na prezent Poznań
Poznań pomysł na prezent

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent w Poznaniu? Nie zwlekaj! Zarezerwuj seans w Domu z Koszmaru już dziś!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę i dobre ceny. Skontaktuj się z nami i ustal dogodny termin. Seanse w „domu strachu” odbywają się w dni robocze i weekendy. To od Was zależy kiedy odwiedzicie to upiorne miejsce. Naprawdę warto!

Dom z Koszmaru – przeżyj przygodę rodem z najstraszniejszych horrorów!

Czy jesteś gotowy?