Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Imprezy w Poznaniu

Szukasz dobrej imprezy w Poznaniu? Zapraszamy do Domu z Koszmaru

Weekend? Czas wolny? Szukasz ciekawej, oryginalnej imprezy w Poznaniu dla siebie i swoich przyjaciół? Zapraszamy na seans do Domu z Koszmaru. Tej wizyty z pewnością długo nie zapomnisz. Horror House i spacer po nim to doskonała forma rozrywki dla wszystkich miłośników mocnych, mrożących krew w żyłach historii.

Dom z Koszmaru to opuszczona nieruchomość. Miejsce z pozoru normalne, a jednak dziwne. Każdy kto tutaj wchodzi znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Z wnętrz domu słychać przerażające krzyki i dziwne hałasy. Ten dom przeraża. Kryje w sobie okropną tajemnicę. Czy masz odwagę, aby ją poznać? Czy wejdziesz wspólnie ze znajomymi do środka? Przekroczycie razem progi „domu strachu? Pamiętajcie – wchodząc tu nie ma odwrotu. Nie ma skróconej drogi wyjścia. Nie można nagle zrezygnować pod wpływem strachu. Chcąc się wydostać musicie przejść przez wszystkie pomieszczenia, poznać wszystkie okropne zakamarki tego miejsca. Każda grupa dostaje do rozwiązania zagadki, które przybliżają ją do ucieczki i wolności. Zadania do wykonania o różnym stopniu trudności. Wykonując je uczestnicy gry muszą wykazać się: kreatywnością, pomysłowością, sprytem, umiejętnością pracy w grupie. Musicie połączyć siły, zachować zimną krew i przechodzić przez kolejne pomieszczenia w domu. Emocji Wam z pewnością nie zabraknie. Pożegnajcie się z nadzieją…Nie wiecie co czeka Was za kolejnymi drzwiami, co jest za kolejnym rogiem. Każdy pokój to wielka niewiadoma – przeżycia, które przyspieszają bicie serca.

Imprezy w Poznaniu – kto powinien wybrać spacer po Domu Koszmaru?

Dom z Koszmaru to świetne przeżycie dla każdego. Lubisz się bać? Lubisz horrory? Niebanalne formy rozrywki? Nie zastanawiaj się – zarezerwuj termin w Domu z Koszmaru już dziś. U nas możesz zorganizować niezapomnianą imprezę w Poznaniu: wieczór panieński/wieczór kawalerski, urodziny bliskiej koleżanki lub kolegi, imprezę integracyjną. Zapewniamy kompleksową obsługę – dostosowujemy poziom trudności zadań do wykonania w Domu z Koszmaru do indywidualnego charakteru grupy. Każdy uczestnik gry bierze w niej czynny udział i ma realny wpływ na jej przebieg.

Imprezy Poznań

Szukasz dobrej imprezy w Poznaniu? Zapraszamy do Domu z Koszmaru

Czy jesteś gotowy?