Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Impreza integracyjna Poznań

Dom z Koszmaru gwarancją niezapomnianych emocji

Prowadzisz firmę? Chcesz zaskoczyć swoich pracowników niebanalnym pomysłem i kreatywnością? Zaproponować coś oryginalnego? Zorganizuj niezapomniana imprezę integracyjną w Poznaniu – wybierz „mrożący krew w żyłach” seans w Domu z Koszmarów. Imprezy integracyjne są u nas organizowane od dłuższego czasu – odwiedzają nas pracownicy firm działających w bardzo różnych branżach. Dom z Koszmaru to świetna zabawa dla każdego. U nas nikt się nie nudzi. Seans w domu strachu to doskonała okazja, aby współpracownicy poznali się nawzajem, nabrali do siebie zaufania – nauczyli się działać w grupie. To też przede wszystkim okazja do wyśmienitej zabawy. Zazwyczaj w naszych seansach biorą udział grupy sześcioosobowe. Każdy przeżywa niesamowite emocje. Przyjdźcie do nas, a na pewno nie będziecie żałować.

Dom z Koszmaru – opuszczona, dziwna nieruchomość. Rzadko ktoś tu zagląda. Jeśli już się pojawia jakiś śmiałek szybko znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a sąsiedzi słyszą tylko przerażające krzyki i odgłosy nieznanego pochodzenia. Czy macie odwagę przekroczyć progi tego domu i poznać mroczną, przerażającą tajemnicę? Tutaj nic nie jest normalne – zło i groza czai się się za rogiem. Chcąc odgadnąć mroczną tajemnicę tego miejsca trzeba przejść przez wszystkie pomieszczenia w domu i nie ma drogi na skróty. Cała grupa wchodzi tutaj na własną odpowiedzialność. Czekają na Was przerażające przedmioty, dziwne zakamarki, okropne dźwięki w tle. Słyszycie je i serce zaczyna bić mocniej mocniej, ręce się pocą.

Chcecie stąd uciec? Emocje są coraz większe? Musicie połączyć siły, pracować w grupie. Przede wszystkim liczy się tutaj: umiejętność współpracy, zachowanie „zimnej krwi”, zdolność strategicznego myślenia i planowania. Na uczestników imprezy integracyjnej w Poznaniu w Domu z Koszmaru czekają wciągające zagadki. Zadania do wykonania – o różnym stopniu trudności.

Impreza integracyjna w Poznaniu? Zapraszamy na upiorny seans w domu strachu

Impreza integracyjna w Poznaniu nie musi być nudna – podczas seansu w Domu z Koszmaru będziecie się świetnie bawić i przeżyjecie niezwykłą przygodę. Z każdą minutą seansu wciągnięcie się w grę coraz bardziej. Popołudnie/wieczór w Horror House na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Skontaktuj się z nami i ustal odpowiedni termin.

Imprezy integracyjne w Poznaniu

Czy jesteś gotowy?