Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

FAQ

Przed koszmarem

 • Czym w ogóle jest Dom z Koszmaru?

  Z całą pewnością jednym z najmroczniejszych miejsc w Poznaniu. To dom, w którym serce zaczyna Ci mocniej bić gdy tylko przekroczysz jego próg… jest to jednak również doskonałe miejsce na przeżycie naprawdę niezapomnianych chwil. Tylko czy starczy Ci odwagi aby się o tym przekonać?

 • Jak możemy dokonać rezerwacji na seans?

  Jedyne co musicie zrobić to zgrać zespół od 2 do 6 osób, wybrać odpowiedni termin i dokonać rezerwacji wypełniając formularz na stronie http://www.domzkoszmaru.pl/rezerwacja/. Pamiętajcie, aby poprawnie wypełnić wszystkie pola!

 • Mamy grupę śmiałków, która liczy więcej niż 6 osób. Czy mimo to możemy odwiedzić Dom?

  Sugerowana przez nas liczba osób w jednej grupie to od 2 do 6 śmiałków. Na wyraźne życzenie jesteśmy jednak w stanie powiększyć tę ilość do 8 uczestników. W przypadku jeszcze większej liczby chętnych, będziemy musieli podzielić Was na kilka mniejszych grup (udział w seansie będzie miał charakter cykliczny).

 • Czy możemy odwiedzić Dom w innych godzinach niż te podane w kalendarzu?

  Tak, istnieje taka możliwość. Jeżeli jesteście zainteresowani odwiedzinami Domu z Koszmaru w innych godzinach niż sugeruje to kalendarz, skontaktujcie się z nami telefonicznie, abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły rezerwacji (nr 792 491 818).

 • Nie chcemy brać udziału w pokazie z innymi, obcymi osobami. Co powinniśmy zrobić?

  Jest możliwość, abyście weszli do Domu z Koszmaru tylko sami – nawet, jeśli Wasza grupa nie liczy 6 osób. Wiąże się to jednak z wykupieniem pozostałych miejsc, które liczymy w takim wypadku jako 50% normalnej wartości.

  Dla przykładu – przychodzicie w czwórkę i nie chcecie, aby dołączyły do Was dodatkowe dwie osoby? W porządku, możecie wykupić te dwa miejsca za 25 zł łącznie (co stanowi połowę ich normalnej wartości). Dzięki temu macie pewność, że przeżyjecie przygodę swojego życia tylko w swoim gronie.

 • Posiadam voucher do Domu z Koszmaru. Co mogę z nim zrobić?

  To świetnie! Masz naprawdę pomysłowych bliskich. Wybierz kilku współtowarzyszy czekającej na Was przygody i dokonaj rezerwacji poprzez formularz na stronie http://www.domzkoszmaru.pl/rezerwacja/. Pamiętaj, aby poprawnie wpisać kod zabezpieczający z vouchera!

W trakcie koszmaru

 • Czy seans ma miejsce w rzeczywistości?

  W stu procentach tak. Przez cały pokaz uczestnicy mają pełną styczność z domem i jego mrokiem. Przebywają w prawdziwym budynku, z realnymi emocjami i mają styczność z autentycznym strachem.

 • Czy seans w Domu z Koszmaru jest pewną formą Escape Roomu?

  Nie, to dwie różne atrakcje. W Domu z Koszmaru nie testujemy Waszej umiejętności pracy w zespole ani logicznego myślenia. Możemy Wam jednak zagwarantować, że strach naprawdę zbliża do siebie ludzi… a to oznacza, że po wizycie w Domu jesteście jeszcze bardziej zintegrowaną grupą.

  Osobom poszukującym połączenia Escape Roomu z Domem Strachów serdecznie polecamy Ostatnie Miejsce firmy Zamknieciwpokoju.pl. Rezerwacji dokonacie tutaj: http://www.zamknieciwpokoju.pl/ostatnie-miejsce/.

 • Ile czasu trwa cały seans?

  Na czas jednego pokazu składa się kilka czynników, ale z reguły trwa on ok. 20-30 minut. Warto jednak zarezerwować sobie całą godzinę, bo różnie to bywa…

 • Jaka jest różnica pomiędzy wersją straszną, koszmarną a obłędną?

  Różnice dotyczą przede wszystkim poziomu strachu, z jakim chcecie mieć styczność. Rośnie on wraz z nazewnictwem każdej z opcji. Szczegółowy opis każdej z wersji znajdziecie tutaj: http://www.domzkoszmaru.pl/cena/.

 • Czy jeśli odwiedziliśmy już Dom, warto wybrać się do niego ponownie wybierając inną wersję?

  Wersja koszmarna to kilka dodatkowych epizodów, których na próżno szukać w wersji strasznej. Technicznie zatem nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, choć ogólna fabuła seansu będzie Wam już znana.

  Wersja obłędna natomiast to przejście Domu w pojedynkę. W tej opcji udzielają się już zupełnie inne emocje, dlatego też taką dawkę wrażeń polecamy wszystkim bardzo lubiącym się bać!

Inne pytania

 • Czy Dom z Koszmaru jest miejscem odpowiednim dla dzieci?

  Wręcz przeciwnie. Sugerujemy, aby na czas seansu dzieci zostawić pod opieką z kimś innym – wizyta w Domu w Koszmaru to zbyt duże emocje.

  Uczestnicy niepełnoletni (młodzież), którzy chcą wziąć udział w pokazie, muszą uzyskać i okazać przed seansem zgodę rodziców.

 • Czy osoby niepełnosprawne mogą wziąć udział w seansie?

  Niestety, ale wyzwania jakie stawiamy przed uczestnikami mocno ograniczają możliwość wzięcia udziału w pokazie osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich (lub o kulach).

 • Jak do nas trafić i gdzie można zaparkować?

  Na Al. Marcinkowskiego obowiązuje płatny parking (5 zł za godzinę), który jednak po godzinie 18:00 jest już darmowy. Ponadto, samochód można zostawić np. przy ulicy 23 Lutego bądź w okolicach Placu wolności.

  Istnieje także możliwość dostania się do nas tramwajem (linie 2, 5, 9, 13).

 • Czy w Domu z Koszmaru można urządzić wieczór panieński lub kawalerski?

  Oczywiście, to nasza specjalność! Sugerujemy, aby dobrze oznakować Panią/Pana Młodego… już my damy jej/mu do zrozumienia, na jaki koszmar się piszą!

 • Czy na miejscu można płacić kartą?

  Niestety, nie jest to możliwe. Na daną chwilę płatność odbywa się gotówką, na miejscu po ukończeniu seansu.

 • Czy można uzyskać fakturę za seans?

  Tak, oczywiście. Aby przyspieszyć cały proces, prosimy o podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury w polu ‚Dodatkowe informacje’ podczas dokonywania rezerwacji.