Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Dom strachu Poznań

Miej odwagę poznać mroczne zakamarki domu z najgorszego koszmaru!

Lubisz mrożące krew w żyłach historie? Nie boisz się trudnych wyzwań? Chcesz się sprawdzić i przy okazji wciągnąć swoich znajomych w niezwykłą przygodę? Tradycyjne formy rozrywki nie spełniają już Twoich oczekiwań? Zapraszamy do Domu z Koszmaru w Poznaniu. To miejsce inne niż wszystkie…To opuszczona, dziwna nieruchomość – tutaj każdy boi się wejść. Z pozoru normalny dom – sąsiedzi jednak skarżą się na okrutne krzyki i hałasy. Czy masz odwagę poznać przerażającą tajemnicę tego miejsca? Czy odważysz się przekroczyć próg domu strachu i przejść przez wszystkie pomieszczenia? Pamiętaj – wchodząc do Domu z Koszmaru nie ma odwrotu – chcąc się stąd wydostać musisz poznać wszystkie mroczne zakamarki tej nieruchomości. Nie ma innej drogi wyjścia. Porzuć wszelką nadzieję. Nie będzie łatwo – dziwne przedmioty, okropne dźwięki w tle, strach i niepewność. Są jednak z Tobą znajomi – razem w grupie, łącząc siły pokonacie wspólnie strach i lęk. Możecie zaufać tylko sobie.

Dom strachu w Poznaniu – niezapomniana zabawa dla głodnych emocji

Dom strachu w Poznaniu to idealne miejsce na spędzenie weekendu. Jest to niebanalna forma rozrywki dla każdego. Świetna zabawa na każdą okazję i bez okazji. Dom strachu to doskonały pomysł na prezent na urodziny – zaskocz kogoś bliskiego i daj mu megabitową dawkę emocji. Dom z Koszmaru to także dobra forma spędzenia wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, imprezy firmowej. Alternatywa dla klasycznych wydarzeń – koncertów, spotkań w pubie.

Dom strachu w Poznaniu
Poznań - dom strachu

Zapraszamy do nas – zapewniamy świetna atmosferę

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zadzwoń do nas i ustal dogodny termin. Możesz też skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Seanse w Domu z Koszmaru odbywają się wszystkie dni tygodnia. Zawsze dostosowujemy termin seansu do potrzeb i oczekiwań grupy. Dbamy też o to, aby poziom trudności zadań do wykonania w czasie seansu był idealnie dopasowany do wieku uczestników oraz ogólnego charakteru grupy. U nas na pewno nie będziesz się nudzić. Przeżyjesz za to niezwykłą przygodę, której nigdy nie zapomnisz – Ty i Twoi znajomi.

Czy jesteś gotowy?