Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Co robić w Poznaniu

Nie wiesz co robić w Poznaniu? Zapraszamy do Domu z Koszmaru na niezwykłą przygodę

Jesteś z Poznania lub okolic? Szukasz ciekawych wydarzeń na mieście? Klasyczne formy rozrywki nie spełniają Twoich oczekiwań? Miej odwagę wejść do Domu z Koszmaru. To miejsce inne niż wszystkie…Miejsce wyłącznie dla odważnych śmiałków – osób, które potrafią zapanować nad własnym strachem i lubią poczuć na swoim ciele „gęsią skórkę”.

Dom z Koszmaru to opuszczona, dziwna nieruchomość. Wygląda normalnie, ale coś tu jest nie tak. Dziwne pomieszczenia i mroczne zakamarki, przerażające przedmioty, dźwięki krzyków i hałasów nieznanego pochodzenia. Masz odwagę przekroczyć próg tego domu i poznać mroczną tajemnicę? Są z Tobą Twoi znajomi. Możesz na nich liczyć. Jednak pamiętaj – wchodząc do tego domu nie ma odwrotu. Chcecie uciec? Wydostać się z tego upiornego miejsca? Musicie przejść przez wszystkie pomieszczenia domu – nie ma innej drogi wyjścia. To Wasza szansa na przetrwanie – stańcie oko w oko z własnym strachem i ucieknijcie jak najszybciej.

Dom z Koszmaru – emocje dla każdego

Jeśli nie wiesz co robić w Poznaniu zabierz znajomych i odwiedź Dom z Koszmaru. Ten niezwykły seans wciąga każdego. Jest to świetny pomysł na spędzenie wolnego popołudnia w Poznaniu lub weekendu. Spacer po Domu z Koszmaru to doskonały pomysł na prezent – jeśli osoba obdarowana lubi szalone niespodzianki i mrożące krew w żyłach historie. Wtedy może ona przeżyć niezapomnianą przygodę.
Dom z Koszmaru to również świetna forma integracji firmowej między pracownikami i kadrą kierowniczą. Współpracownicy mogą lepiej się poznać, nauczyć się działać w grupie i po prostu znakomicie się bawić. Bardzo często u nas odbywają się wieczory kawalerskie/ wieczory panieńskie. Przygoda w Domu z Koszmaru to rozrywka nie tylko dla Młodej Pani lub Pana Młodego, ale dla wszystkich zaproszonych na ten wieczór gości.

Co robić w Poznaniu
Poznań - co robić

Nie zwlekaj! Zarezerwuj najlepszy termin już teraz!

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Spacer po Domu z Koszmaru w tygodniu? W weekend? Dla nas nie ma problemu – dostosowujemy termin seansu do oczekiwań grupy. Dopasowujemy też poziom trudności zadań do wykonania w Domu z Koszmarów do wszystkich gości tej upiornej nieruchomości. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.
Zapraszamy! Wizyty w Domu z Koszmarów nigdy nie zapomnisz.

Czy jesteś gotowy?