Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Co można robić w Poznaniu?

Zarezerwuj niezapomniany seans w Domu z Koszmaru

Szukasz fajnego pomysłu na spędzenie czasu wolnego z przyjaciółmi i nie wiesz co można robić w Poznaniu? Chcesz przeżyć coś nowego i naprawdę emocjonującego? Spacer po Domu z Koszmarów będzie idealnym pomysłem. Nie tylko doświadczysz razem ze znajomymi czegoś wyjątkowego, ale też zaskoczysz ich kreatywnością. Podczas spaceru pełnego emocji na pewno nie będziecie się nudzić.

Dom z Koszmaru to seans przeznaczony dla osób o mocnych nerwach. Jeśli lubisz klimat rodem z najokrutniejszych horrorów, lubisz się bać – przyjdź do nas koniecznie. Zapewniamy – nie zapomnisz tego seansu naprawdę długo.

„Dom strachu” – opuszczona nieruchomość. Wielu boi się tutaj zaglądać – wchodząc tam nie wiesz co spotka Cię w środku. Przekraczając próg Domu z Koszmaru możesz pożegnać się z nadzieją… Tu nic nie jest normalne. Niczego nie możesz przewidzieć. Upiorne pomieszczenia, pełne dziwnych przedmiotów, mrocznych zakamarków – na ich widok serce zaczyna mocniej bić. Czy masz odwagę tam wejść? Zmierzyć się sam ze sobą – ze swoimi lękami, niepewnością? Wchodząc tu nie ma odwrotu. Chcesz poznać mroczną tajemnicę? Obudzić się z tego strasznego koszmaru? Musisz przejść przez wszystkie pomieszczenia w „domu strachu” – nie ma taryfy ulgowej, nie ma dróg na skróty.

Dom z Koszmaru – idealny sposób spędzenia imprezy firmowej lub urodzin

Prowadzisz firmę? Chcesz zaskoczyć swoich pracownikiem niebanalnym pomysłem na imprezę integracyjną? Dom z Koszmaru to dobry sposób na wspólną zabawę – okazja do poznania się bliżej. Polecamy także specjalne vouchery na prezent. Nie wiesz co kupić koleżance/koledze, miłośnikowi horroru i historii z dreszczykiem na prezent? Seans w Domu z Koszmaru sprawdzi się doskonale.

Co można robić w Poznaniu
Poznań - co można robić

Nie zastanawiaj się dłużej – zarezerwuj dogodny termin już teraz!

Skorzystaj z naszej oferty. Sprawdź radość sobie i swoim znajomym. Zadzwoń do nas i uzgodnij dogodny termin. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Organizujemy seanse 7 dni w tygodniu. Dostosowujemy termin oraz godzinę do indywidualnych potrzeb grupy.

Odważ się przekroczyć próg upiornego Domu z Koszmaru. Odtąd już nic nie będzie takie jak wcześniej…

Czy jesteś gotowy?