Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Którą wersję wybierzesz?

Cena za pokaz uzależniona jest od ilości strachu, którą jesteście w stanie przyswoić. Jak chcesz się poczuć w Domu z Koszmaru?

  • Strasznie – cena w tej wersji wynosi 25 zł za osobę. Uczestnicy na wstępie dostają tzw. hasło ratunkowe, którego mogą użyć gdy będą chcieli przerwać pokaz. Maksymalna liczba osób: sześć (w uzasadnionych przypadkach: osiem), minimalna: dwie
  • Koszmarnie – cena w tej wersji wynosi 35 zł za osobę. Uczestnicy nie dostaną hasła ratunkowego. Nawet jak będą krzyczeć, prosić, błagać o pomoc i przerwanie seansu – nikt nie usłyszy. Maksymalna liczba osób: sześć (w uzasadnionych przypadkach: osiem), minimalna: dwie. Pokaz różni się od wersji Strasznej kilkoma dodatkowymi epizodami, na które uczestnicy muszą być przygotowani w każdej chwili. Na pokaz w tej wersji zezwalamy tylko w wybranych, wcześniej z nami ustalonych terminach.
  • Obłędnie – cena w tej wersji wynosi 100 zł, a uczestnik bierze udział w pokazie w pojedynkę. Uczestnictwo możliwe tylko po wcześniejszym kontakcie z nami.

 PAKIETY PROMOCYJNE 

  • Strasznie dla dwojga –  100 zł 80 zł wersja standardowa dla dwóch osób na wyłączność
  • Koszmarnie dla dwojga –  140 zł 100 zł wersja koszmarna dla dwóch osób na wyłączność
  • Koszmar dwóch par –  175 zł 150 zł wersja koszmarna dla czterech osób na wyłączność

Uwaga! Istnieje możliwość rezerwacji seansu na wyłączność dla grupy liczącej mniej niż 6 osób. Wiąże się to z wykupieniem pozostałych miejsc, na które udzielamy 50% rabatu.

Jesteś gotów?