Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Atrakcje na weekend Poznań

Dom z Koszmaru potężna dawka emocji

Szukasz ciekawych atrakcji na weekend w Poznaniu? Poszukujesz ciekawej rozrywki w stolicy Wielkopolski – dla siebie i swoich przyjaciół? Klasyczne formy rozrywki nie spełniają już Twoich oczekiwań? Zapraszamy na seans do Domu z Koszmaru – tego nie zapomnicie na pewno długo. Gry typu escape room to świetna forma wspólnej integracji dla każdego. Znakomity sposób na oderwanie się od codzienności. Zapraszamy do nas grupy przyjaciół, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę.

Dom z Koszmaru – mroczna nieruchomość. Dom opuszczony przez wszystkich. Każdy kto odważy się tu wejść znika bez wieści, a sąsiedzi słyszą tylko krzyki i inne przerażające dźwięki. Jaką tajemnicę kryje ten dom? Dlaczego ludzie w nim znikają i przepadają na za zawsze? Co się dzieje w jego wnętrzu? Czy wreszcie znajdą się śmiałkowie, którzy pokonają swój strach, wejdą do „domu strachu”, przejdą przez wszystkie pomieszczenia poznając mroczną tajemnicę? Może tą grupą śmiałków będziesz Ty i Twoi znajomi? Nie zapominajcie jednak – wchodzicie do „domu strachu” na własną odpowiedzialność. Nie możecie się wycofać, nagle zrezygnować. Ucieczka jest możliwa tylko po przejściu wszystkich upiornych pomieszczeń, po poznaniu wszystkich okropnych zakamarków. Gwarantujemy – mrocznych atrakcji Wam nie zabraknie. Czeka na Was w Domu z Koszmaru zestaw specjalnych zagadek – zadań do wykonania o naprawdę różnym stopniu trudności. Każdy uczestnik musi się włączyć w grę. Każdy musi brać w niej czynny udział. Tylko wtedy poukładacie w jedną całość mroczną układankę, poznacie prawdę i wydostaniecie się na wolność. Tutaj nikt nie będzie się nudził.

Dom z Koszmaru – atrakcja na weekend w Poznaniu na każdą okazją

Sens w Domu z Koszmaru to świetna zabawa na każdą okazję. Możecie też zaplanować spacer po „domu strachu” bez specjalnej okazji. Seans w upiornym domu to świetny pomysł na spędzenie urodzin, imprezy integracyjnej, wieczoru panieńskiego/wieczoru kawalerskiego w Poznaniu. Zapewniamy kompleksową obsługę – dopasowujemy idealny termin seansu do oczekiwań każdej grupy, który nas odwiedza.

Atrakcje na weekend Poznań

Atrakcje na weekend w Poznaniu – wejdź do Domu z Koszmaru, a na pewno się nie zawiedziesz

Dom z Koszmaru – przeżyj przygodę rodem z najstraszniejszych horrorów!

Czy jesteś gotowy?