Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru Najlepszy Horror House w Poznaniu - Dom z koszmaru

Atrakcje dla młodzieży Poznań

Dom z Koszmaru w Poznaniu

Szukasz atrakcji dla młodzieży w Poznaniu? Chcesz zaproponować im coś naprawdę wyjątkowego? Pobudzić do działania, pracy w grupie i kreatywności? Dom z Koszmaru to świetny sposób na integrację młodzieży w różnym wieku. Zawsze dostosowujemy poziom trudności zadań oraz charakter „mrocznych” zagadek do wieku uczestników oraz indywidualnego charakteru grupy. U nas młodzież na pewno nie będzie się nudzić. Wchodząc do Domu z Koszmaru każdy przeżywa niezwykłą przygodę, pełną niesamowitych wrażeń.

Atrakcje dla młodzieży w Poznaniu – miej odwagę wejść do „domu strachu”, pokonaj swój lęk

Osoby biorące udział w seansie muszą odkryć intrygującą tajemnicę domu. Chcąc to zrobić muszą jednak przejść przez wszystkie pomieszczenia upiornego domu. Podczas emocjonującego spaceru na całą grupę czekają dziwne przedmioty, przerażające zakamarki pomieszczeń, do których nikt z własnej woli nie chce zaglądać oraz przyspieszające bicie serca okrutne dźwięki (krzyki i hałasy nieznanego pochodzenia). Tutaj przetrwają tylko najodważniejsi. Aby wydostać się z Domu z Koszmaru każdy jego gość musi wykazać się odwagą, sprytem, pomysłowością i umiejętnością pracy w grupie. Musi też mieć „nerwy ze stali”, aby stanąć oko w oko z własnym strachem. Jest to naprawdę spore wyzwanie.

Atrakcje dla młodzieży Poznań
Atrakcje dla młodzieży w Poznaniu

Dom z Koszmaru – maksimum niezapomnianych emocji

Dom z Koszmaru to megabitowa, potężna dawka emocji. Od samego początku, od momentu przekroczenia progów domu strachu ta historia wciąga, pochłania całkowicie uwagę. Mimo niepewności, dziwnych, przerażających dźwięków w tle każdy idzie dalej. Każdy jest ciekawy co go czeka w następnych pomieszczeniach. Wszyscy uczestnicy zabawy chcą ułożyć poszczególne elementy mrocznej układanki w jedną całość.

Szukasz niezapomnianych atrakcji dla młodzieży w Poznaniu – zarezerwuj upiorny seans już dziś

Zapraszamy do odwiedzenia Domu z Koszmaru. Jest to świetna forma rozrywki na każdą okazję i bez okazji. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Dostosowujemy datę i godzinę seansu do oczekiwań każdej grupy – Dom z Koszmaru możesz odwiedzić w tygodniu i w czasie weekendu.

Zapraszamy.

Poznań - atrakcje dla młodzieży

Czy jesteś gotowy?